بوی گل ، مجموعه تلاش ها در زمینه گل و گیاه
تهران ، توحید ، خیابان شهید طوسی ، پلاک 100 ، واحد 3
شنبه-چهارشنبه: 08:00 - 17:00

 

گل آرایی

گل آرایی

گل آرایی

آکادمی بوی گل

موسسه بوی گل مفتخر است به عنوان اولین آکادمی خصوصی گل و گیاه ایران ، دوره های فشرده گل آرایی ، نگهداری از گیاهان آپارتمانی و طراحی فضای سبز و ... را برگزار کند . این کارگاه ها با استفاده از برترین اساتید داخلی و خارجی بالاترین کیفیت آموزشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد . در کنار بالاترین کیفیت آموزشی ، آکادمی بوی گل مدارک معتبر داخلی و بین المللی را به شما اهدا خواهد کرد . مدارک داخلی موسسه بوی گل با همکاری شهرداری تهران صادر خواهد شد . برای مشاهده دوره ها ، اخبار دوره ها ، رزومه اساتید و نمونه گواهینامه ها می توانید به سایت آکادمی بوی گل مراجعه کنید برای ورود به سایت کلیک کنید

اساتید آکادمی بوی گل

اساتید بوی گل ، همه از مطرح ترین اساتید ایران هستند . همچنین بوی گل در سال ، 2 سمینار و کارگاه آموزشی با اساتید خارجی برگزار خواهد کرد که در این کارگاه ها ، گل آرایی اروپایی تدریس خواهد شد . در پایان هر دوره شما می توانید به راحتی برای خودتان انواع دسته گل را ایجاد کنید  و با دریافت مدرک بین المللی در هر کشوری کار آفرینی کنید . برای اطلاعات بیشتر و مشاهده رزومه اساتید می توانید به وب سایت آکادمی بوی گل مراجعه کنید .

گواهینامه آکادمی بوی گل

بعد از پایان دوره ، توسط مجموعه بوی گل گواهینامه ای بین المللی و معتبر به شما داده خواهد شد که می توانید آن را به کارفرمایان خود به عنوان مدرک نمایش دهید کما اینکه شما می توانید از مدارک معتبر داخلی موسسه بوی گل که با همکاری شهرداری تهران صادر می شود استفاده کنید .

دعوت به همکاری با مجموعه بوی گل و کارآموزی

در اخر ، افرادی که توانسته باشند نمره بالایی را کسب و استعداد زیادی در تمامی زمینه ها از جمله گل آرایی داشته باشند می توانند به صورت پروژه ای با مجموعه بوی گل همکاری کنند

برای اطلاعات بیشتر می توانید در روز های شنبه تا چهارشنبه در ساعت ۸ تا 16:30 با شماره تماس 66564458.60 یا 09035555904 تماس حاصل کنید .

img_divider

تمامی گواهینامه هایی که توسط مجموعه بوی گل اهدا می شود با امضای مدیر مجموعه بوی گل و اساتید است و در آخر مهر یک سازمان معتبر بین المللی در پایین آن خواهد خورد که می توان به جرئت گفت یکی از معتبر ترین گواهینامه های ممکن است .
کلیه اساتید بوی گل جزو مطرح ترین اساتید گل آرایی در تهران هستند که توسط کمیته علمی موسسه بوی گل انتخاب می شوند . همچنین بوی گل سالانه از 2 استاد خارجی برای تدریس گل آرایی به سبک اروپایی از کشور روسیه دعوت خواهد کرد .
بوی گل قبل از حضور شما در کلاس ها ، تمامی اطلاعات کارگاه را از جمله سرفصل ها و مدرس و نمونه کار ها را اعلام خواهد کرد و دانشجویان می توانند با خیالی آسوده در کلاس ها شرکت کنند .
پس از پایان دوره ، افراد با استعداد دعوت به همکاری و امکان کارآموزی در موسسه بوی گل را خواهند داشت همچنین در پروژه های طراحی فضای سبز و گل آرایی از وجود آن ها استفاده خواهد شد .
شرکت در نشست های گل و گیاه بوی گل به صورت رایگان و حضور در سمینار ها و همایش ها با تخفیفات ویژه
در صورت حضور در هر یک از کارگاه ها می توانید برای کارگاه های بعدی 10 الی 20 درصد تخفیف دریافت کنید . همچنین پکیج هایی با تخفیف ویژه برای کارآفرینان ( افتتاح گل فروشی یا خدمات گل آرایی ) برای شرکت کنندگان در کلاس ها وجود دارد .
تمامی ابزار و گل های لازم را برای تمرین و یادگیری شما را موسسه بوی گل تهیه خواهد کرد .

مزایای کلاس های بوی گل

مجموعه بوی گل با فراهم آوردن شرایطی ایده آل این فرصت را به دوست داران گل می دهد تا استعداد خود را در گل آرایی شکوفا کنند همچنین بوی گل در آخر به افراد با استعداد پروژه های گل ارایی اهدا خواهد کرد .

  ارایه گواهینامه بین المللی و معتبر
  استفاده از اساتید خارجی و داخلی زبده
  ترکیبی از کلاس های تئوری و عملی
اموزش از کارگاه های مقدماتی تا کارگاه های پیشرفته ( آموزش ۰ تا ۱۰۰ )
  استفاده از گل های طبیعی و اموزش سبک اروپایی
  امکان مشاهده رزومه و سرفصل های کارگاه های آموزشی گل آرایی قبل از شرکت در دوره
  تامین تمامی ابزار آموزشی مورد نیاز شما توسط موسسه بوی گل
  ارایه پکیج های کار آفرینی برای گل فروشان و موسسات خدمات گل آرایی
  ارایه مسیر دقیق و انتخاب هدف توسط چارت آموزشی بوی گل
شرکت در نشست های گل و گیاه ( رایگان برای شرکت کنندگان در کارگاه های آموزشی )
  امکان کارآموزی در مجموعه بوی گل بعد از شرکت در دوره های داخلی
ورود به باشگاه مشتریان و استفاده از تخفیف ۱۰ الی ۲۰ درصدی در سایر کارگاه ها
استفاده از افراد با استعداد در تیم طراحی فضای سبز و گل آرایی بوی گل

برای ثبت نام با شماره 09035555904 یا 66564458.60 تماس بگیرید .