بوی گل ، مجموعه تلاش ها در زمینه گل و گیاه
تهران ، توحید ، خیابان شهید طوسی ، پلاک 100 ، واحد 3
شنبه-چهارشنبه: 08:00 - 17:00

 

رویداد گل و گیاه

رویداد گل و گیاه

 

بوی گل هر ساله رویداد هایی را با موضوع گل و گیاه در کشور برگزار می کند . در این رویداد ها ، تمامی صنف های گل و گیاه حضوری گسترده خواهند داشت و می توان آن را یکی از فرصت های ناب برای افزایش ارتباطات شما برشمرد .این رویداد ها در قالب سمینار ، سمپوزیوم ، نمایشگاه و دوره های فشرده آموزشی ( کمپ ها و کارگاه های اموزشی ) و برنامه های تفریحی خواهد بود . همچنین در این دوره ها از اساتید برجسته داخلی و خارجی برای سخنرانی و به اشتراک گذاشتن دستاورد هایشان ، دعوت به عمل می آید . در آخر نیز گواهینامه ای به افراد شرکت کننده در رویداد اهدا خواهد شد که می توانند از آن برای رزومه و بازار کار استفاده کنند .

موضوعات رویداد های گل و گیاه بوی گل

مجموعه بوی گل با تشکیل جلسه با شورای سیاست گذاری ، موضوعات هر ساله رویداد های بوی گل را که در قالب سمینار ، سمپوزیوم ، نمایشگاه و کارگاه های آموزشی و برنامه های تفریحی است انتخاب و اخرین اخبار را از طریق سایت بوی گل اعلام می کند .

مهمانان ، اساتید و سخنرانان

مجموعه بوی گل با دعوت از تمامی دست اندرکاران گل و گیاه و استفاده حداکثری از ارتباطات موجود ، همه اشخاص حاضر در صنعت گل و گیاه را دعوت می کند . همچنین بوی گل با دعوت از اساتید و نخبه های صنعت گل و گیاه ، از حضور آن ها برای ارایه سخنرانی و برپایی کارگاه های اموزشی ، استفاده حداکثری خواهد برد . علاوه بر این ، هر ساله مجموعه بوی گل با دعوت از نخبگان خارجی گل و گیاه و با ایجاد کارگاه های اموزشی حرفه ای ، فرصتی بی نظیر را به علاقه مندان برای افزایش دانش خود در حوزه گل و گیاه خواهد داد .

img_divider

مزایای حضور در رویداد های گل و گیاه

مجموعه بوی گل با همکاری موسسه آرمان که بیش از 15 سال درحال برگزاری انواع رویداد هاست ، همکاری می کند . که این سبب برگزاری رویداد ها با بالاترین کیفیت ممکن شده است . قاعدتا حضور در این رویداد های بزرگ ، سبب ایجاد فرصت های ارتباطی برای کسب و کار شما خواهد شد . همچنین در صورتی که قصد افزایش سواد علمی مجموعه خود را دارید می توانید با شرکت دادن کارکنان خودتان در کارگاه های اموزشی که همراه با رویداد ها برگزار می شود کمک به توسعه علمی و مهارت های آن ها کنید . همچنین در کنار رویداد ها ، ویژه نامه ای تحت عنوان آن رویداد چاپ خواهد شد که همراه با مجله بوی گل به تمامی صنف های گل و گیاه ارسال می شود که فرصتی است برای بازاریی ، برندینگ و موقعیت های جدید همکاری همچنین شما فرصت این را خواهید داشت که سخنرانی نخبه های داخلی و خارجی صنعت گل و گیاه استفاده کنید و در نهایت نیز مجموعه بوی گل از شرکت کنندگان در رویداد پذیرایی و در مراسمی از آن ها قدر دانی خواهد کرد و گواهینامه ای معتبر برای شرکت شما در رویداد و کارگاه صادر خواهد شد لذا شرکت در رویداد های گل و گیاه ، یک بازی برد برد برای مجموعه یا کسب و کار شماست .

  ایجاد فرصت ها و روابط جدید برای همکاری
  شرکت در کارگاه های اموزشی فشرده با اساتید داخلی و خارجی برای شما یا کارکنانتان
 صدور گواهینامه برای شرکت در رویداد ها و کارگاه ها
  امکان چاپ آگهی در ویژه نامه رویداد و استفاده از فرصت های بازاریابی
  استفاده از سخنرانی نخبه های داخلی و خارجی گل و گیاه کشور
مراسم قدردانی و ارائه لوح و تندیس
پذیرایی از دست اندرکاران و صنف های گل و گیاه