به گزارش دبیرخانه موسسه بوی گل ، اولین کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی توسط موسسه بوی گل واقع در بوستان نهج البلاغه در تاریخ 27 اردبیشهت 97 برگزار شد .

در این کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی به هنرجویان عزیز گفته شد و در انتهای کلاس گل آرایی ابتدایی صرفا با خلاقیت هنرجویان انجام شد .

گزارش کامل این کارگاه را می توانید از طریق زیر دنبال کنید .

 

خیر مقدم و خوش آمد گویی به هنرجویان

ابتدا مدیرعامل موسسه بوی گل ، آرمان سفیدی مراتب خوش آمدگویی را بجا آورد و از انتخاب این موسسه توسط هنرجویان قدردانی کرد و مختصر رزومه ای از استاد خانم دکتر ابدالی شرح داد . سپس از خانم دکتر ابدالی برای تدریس الفبای گل آرایی دعوت به عمل آورد .

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

ادامه کارگاه با حضور خانم دکتر ابدالی

بعد از خیرمقدم ، خانم دکتر ابدالی صحبت های کوتاهی درباره رزومه خود داشتند  و شروع به معرفی کارگاه و سرفصل های کارگاه کردند . در ادامه تمامی مباحث مرتبط با فنون گل آرایی ، ابزار گل آرایی ، کشت بافت ، سبک های گل آرایی و … گفته شد که با استقبال هنرجویان عزیز مواجه شد .

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

کار عملی در انتهای کارگاه

بعد از پایان سرفصل ها ، هنرجویان خود را برای گل آرایی ابتدایی آماده کردند و با خلاقیت و ذوق و هنر خود ، سبد های زیبایی از گل را خلق کردند !  آفرین به این همه استعداد !

 

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

زمان کم و درخواست هنرجویان برای برگزاری مجدد کارگاه

پس از پایان صحبت های خانم دکتر ابدالی و اتمام کارگاه ، بسیاری از هنرجویان از زمان کم کارگاه گلایه کردند و خواستار برگزاری مجدد کارگاه با عنوان اصول و مقدمات گل آرایی متوسطه و پیشرفته شدند . که مدیریت بوی گل ، قول مساعدت در این زمینه را به هنرجویان داد .

 

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

به رسم یادگار

پس از پایان کارگاه هنرجویان مدارک خود را دریافت و در کنار استاد به رسم یاد بود تصاویری را گرفتند و در ادامه بعد از اذان مغرب ، بسته هایی تدارک دیده شده برای شام به هنرجویان اهدا شد و رسم خداحفظی و تشکر به عمل آمد .

 

کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

شرکت در کارگاه اصول و مقدمات گل آرایی

در صورتی که شما هم علاقه مند به شرکت در کارگاه های اصول و مقدمات گل آرایی بوی گل هستید می توانید با شماره تماس های 66564458.60 یا 09035555904 با موسسه بوی گل در ارتباط باشید همچنین می توانید اطلاعات کارگاه را از طریق این لینک ( آموزش گل آرایی ) دنبال کنید .