مدرسه گل آرایی  آموزشگاه گل آراییگل آرایی

مدرسه گل آرایی بوی گل با هدف ایجاد اولین و بزرگ ترین مدرسه گل آرایی ایران در سال 95 شروع به کار کرد . این مدرسه به عنوان اولین مدرسه گل آرایی ایران که در زمینه برگزاری ورکشاپ های گل آرایی فعالیت می کند ، شناخته می شود . آموزشگاه گل آرایی بوی گل با استفاده از بهترین اساتید داخلی و ارایه مدارک فنی و حرفه ای ( حضور در دوره و مهارت ) توانسته است نیاز آموزشی کشور را در هنر گل آرایی کشورمان برطرف کند . علاوه بر آن بوی گل با استفاده از هنرجویان آموزش دیده توانسته است در کنار ایجاد اشتغال برای این عزیزان ، تیم تشریفات گل آرایی بوی گل را نیز تشکیل دهد . این تیم با بهره گیری از آخرین متد های گل آرایی اروپایی توانسته است درحال حاضر بزرگ ترین پروژه های گل آرایی کشور را در سطح ژورنالی بدست گرفته و آن را اجرا نماید . پس اگر در کنار یادگیری مهارت گل آرایی به فکر استخدام در یک مجموعه حرفه ای هستید دریغ نکنید و همین الان با تماس با شماره 66564458 به خانواده بوی گل بپیوندید

بروزترین مدرسه گل آرایی کشور

اساتید بوی گل مجموعه ای از بهترین و مجرب ترین اساتید کشورمان هستند که مداوم درحال بروزرسانی مهارت های خویش هستند . مجموعه بوی گل با ایجاد زیرساخت و بستر مناسب و استفاده از تجربه خود در زمینه خدمات آموزشی شما در طی 3 روز از 0 به 100 خواهد رساند ! این یک ادعا نیست بلکه شما می توانید با بازدید از پیج اینستاگرام بوی گل به آدرس Booyegol از آخرین نمونه کار های هنرجویان تازه کار ما دیدن کنید ! هنرجویانی که تا به حال با گل سرکار نداشتند و برای اولین بار هنر گل آرایی را فرا می گیرند . شما نیز می توانید با استفاده از این ساختار و بستر فراهم شده در سریع ترین زمان ممکن این مهارت زیبا را فرا گرفته و همین امروز شروع به فعالیت کنید و درآمد هنگفتی را بدست آورید . هدف و تلاش از شما ، آموزش و حمایت از ما

شروع کار شما دقیقا بعد از حضور در دوره های ماست

بوی گل شما را تا آخرین لحظه برای رسیدن به هدف هایتان حمایت خواهد کرد . در بوی گل ارتباط شما با اساتید ما هرگز قطع نخواهد شد ! هنرجویان عزیز می توانند بعد از شرکت در دوره با توجه به هدفی که دارند در مجموعه بوی گل شروع به همکاری کنند یا حتی می توانند در گروه های تشکیل شده در شبکه های اجتماعی عضو شده و از مزیت های آن بهره ببرند .

img_divider

یکی از مدارک معتبر فنی و حرفه ای را مدرک حضور در دوره می نامند . با استفاده از این مدرک تمامی گل آرا ها می توانند جواز کسب مغازه گل فروشی کسب کنند یا در صنف های گل آرایی مشغول به کار شوند . برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید .
این مدرک آخرین مدرک معتبر کشورمان است . با استفاده از این مدرک هنرجویان قادر به فعالیت بین المللی هستند زیرا در این مدرک سریال نامبری جهانی وجود دارد که در هر کشوری معتبر خواهد بود . برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید .

چرا مدرسه بوی گل ؟

شاید برای شما و بسیاری از دوستان عزیز جالب باشد که چرا باید در مدرسه گل آرایی بوی گل مهارت های نوین گل آرایی را فرا بگیرید ؟؟؟ در زیر به صورت کامل گزیده ای از آن ها را برای شما شرح می دهیم .

  استفاده از بهترین اساتید داخلی و بروز شده در اروپا
  ارایه مدارک حضور در دوره و مهارت فنی و حرفه ای
 انتخاب بهترین بازه زمانی برای ورکشاپ ها به عبارتی چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه
  یادگیری در سریع ترین زمان ممکن بدون شاخه بندی های عجیب و اخذ هزینه های سنگین ( 30 ساعت آموزش )
  ارایه تمامی گل ها و ابزار مورد نیاز به هنرجویان به صورت رایگان
پذیرایی و صرف ناهار به صورت رایگان
ارایه خدمات حمایتی در صورت داشتن هدف توسط هنرجو ( تاسیس گل فروشی یا موسسه تشریفاتی و ... )
استفاده از گل های درجه 1 و 2 در دوره ها
امکان پرداخت به صورت اقساطی و نقدی
فضای آموزشی بسیار مناسب و استفاده از مرغوب ترین ابزار اروپایی
عکاسی صنعتی پس از اتمام هر آیتم از هنرنمایی هنرجویانمان برای نمونه کار
معرفی گل آرا ها به صنف گل فروش ها و تشریفات
استخدام گل آرا های خلاق و با استعداد در تیم تشریفات گل آرایی بوی گل

از آخرین نمونه کار ها و اخبار بوی گل مطلع شوید

نمونه کار ها ، اخبار دوره ها ، فیلم دوره ها ، نظرات هنرجویان و ...

علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر و یادگیری هنر گل آرایی هستید یا نمی دانید از کجا شروع کنید ؟ همین الان با شماره 66564458 تماس حاصل کنید و از مشاوران ما کمک بگیرید .