به گزارش مجموعه بوی گل ، آرمان سفیدی مدیریت مجموعه بوی گل خبر از برگزاری کلاس های گل آرایی از اردیبهشت ماه سال 97 داد .

اساتید کلاس های گل آرایی بوی گل

کلاس گل آرایی بوی گل با اساتید برجسته داخلی کار خود را آغاز خواهد کرد و در ادامه در کنار سمینار ها و همایش های گل و گیاه ، کارگاه های آموزشی فشرده با اساتید خارجی برگزار خواهد شد .

درباره کلاس های گل آرایی بوی گل

کلاس های گل آرایی بوی گل به 2 قسمت تئوری و عملی تقسیم می شود که قسمت تئوری در کلاس و قسمت عملی در مراکز شهرداری تهران برگزار می شود تمامی تمرین ها با گل های طبیعی و به صورت عملی و پروژه محور است و تمامی فنون لازم برای گل آرایی گفته خواهد شد .

موضوعات کلاس های گل آرایی بوی گل

کلاس های گل آرایی با موضوعات مختلف شامل گل آرایی دسته گل  ، گل آرایی سبد گل ، گل آرایی میز ، گل آرایی کیک ها ، گل آرایی با گل های مصنوعی ، گل آرایی ماشین ها و … برگزار خواهد شد .همچنین در پایان کلاس ، گواهینامه ای معتبر برای دانشجویان صادر خواهد شد.

استخدام توسط مجموعه بوی گل

همچنین از کسانی که بتوانند نمره پایانی خوبی کسب کنند از طرف مجموعه بوی گل دعوت به همکاری خواهد شد .

رسالت بوی گل فارغ از موفقیت و یادگیری گل آرایی نزد دوست داران گل آرایی ، ایجاد اشتغال در این حوزه است به امید اینکه با استقبال گرم شما بتوانیم این انتظار را برآورده کنیم .

اخبار دقیق تر کلاس های گل آرایی

بزودی اخبار مربوط به تاریخ دقیق تر برگزاری کلاس ها از طریق وب سایت بوی گل و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ، اطلاع رسانی خواهد شد

مطالب و آموزش های گل آرایی

همچنین در صورتی که به گل آرایی علاقه مندید حتما از مطالب وبلاگ بوی گل استفاده کنید همچنین می توانید از کانال تلگرام بوی گل ، مطالب را دنبال کنید .

 

بوی گل را با گل و گیاه بشناسید …