تیم گل آرایی

موسسه بوی گل برای اولین بار در ایران ، با آموزش دادن افراد نخبه در هنر گل آرایی و با کمک بهترین اساتید گل آرایی ایران ، توانست مجرب ترین تیم گل آرایی ایران را ایجاد کند . این تیم با هزینه موسسه بوی گل هر ساله در کلاس های بین المللی گل آرایی شرکت می کند و آخرین متند های گل آرایی اروپایی را فرا می گیرد . علاوه بر آن مجموعه بوی گل با تجهیز کردن آن ها به آخرین تکنولوژی روز در بحث ابزار گل آرایی و لباس کار نظم بی سابقه ای را برای آن ها ایجاد کرده است . تیم گل آرایی بوی گل با بهره بردن از 50 گل آرا ماهر آماده خدمت رسانی انواع مراسم و پروژه از جمله :
همایش ، سمینار ، نمایشگاه ، باغ ، تالار ، آتلیه ها ، نامزدی ، عروسی ، جشن ، تولد ، سورپرایز و ... می باشد

گل آرا های ما در سریع ترین زمان پروژه شما را انجام می دهند

گل آرا های مجموعه بوی گل با استفاده از حداکثر نیرو ماهر و ارزان ترین شکل ممکن پروژه شما را طراحی و در نهایت با استفاده از تیم گل آرایی بوی گل ، گل آرایی را انجام می دهد . مجموعه بوی گل ضمانت و تعهد پایین ترین قیمت را در بین رقیبان خود خواهد داد .

ما اولین آموزشگاه گل آرایی ایران هستیم !

با توجه به سابقه 2 ساله خود مفتخریم در کنار آموزش دادن گل آرا ماهر ، تیمی از بهترین گل آرا های ایران را داریم که در چشم به هم زدن بزرگ ترین پروژه ها را به نحو احسنت انجام می دهد . برای گرفتن خدمات گل آرایی می توانید با شماره 0216656445.60 تماس حاصل کنید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند .

img_divider

تماس با ما

ثبت پروژه گل آرایی شما

  • نوع گل آرایی مورد نیاز خود را انتخاب کنید
  • Date Format: YYYY slash MM slash DD
    تاریخ مورد نظر را ذکر بفرمایید
  • انواع فایل های مجاز : jpg, pdf, png.

چرا تیم گل آرایی بوی گل ؟

تیم بوی گل درحال حاضر با استفاده از آخرین متد های گل آرایی اروپایی قادر است پروژه شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد . از ویژگی های این تیم می توان به موارد زیر اشاره کرد .

  تیم سازمان یافته با استفاده از آخرین متد های گل آرایی اروپایی
  بهره گیری از 50 نیروی آموزش دیده و زبده
 استفاده از بروز ترین ابزار های گل آرایی و لباس کار ویژه
  طراحی ژورنالی گل آرایی شما و در نهایت گل آرایی آن
  انجام پروژه گل آرایی در سریع ترین و ارزان ترین حالت ممکن